عضویت بخش الکترو

به جمع

۰

نفر عضو متخصص الکترو بپیوندید!!

الکترو = ارائه آموزشهای تخصصی به صورت مداوم و با کیفیت

چرا الکترو ایجاد شد؟

با توجه به این که ما اصلاً تمایل نداریم علاقه مند و متخصصی که به وب سایت ما مراجعه کرده به دلیل مشکلات مالی نتواند از محتوای تخصصی استفاده کند،لذا برآن شدیم بخش الکترو را راه اندازی نماییم.

الکترو =

دسترسی به محتوای تمامی محصولات آموزشی ما از قبیل ، بسته های آموزشی (در قالب فیلم و جزوه)،جزوه ها ، فیلم های وبینارهای تخصصی و مطالب تخصصی ارزشمند

کافی است عضو الکترو شوید وبه تمامی این محتوا دسترسی داشته باشید (یک ماه عضویت مطمئنا برایتان کافی است تا تمامی محتوا را دانلود کنید حتی اگر فعلا قصد مطالعه آن را نداشته باشید.درست است!!)

سوال شما:

آیا واقعا به تمامی محتوای بسته ها دسترسی خواهم داشت؟

جواب ما:

بله صد در صد.هر جزوه و هر فیلمی که در بسته ها موجود است برای شما هم قابل دسترسی و دانلود است.

سوال شما:

حجم تمامی فایلهای بخش الکترو چقدر است؟

جواب ما:

بین ۱۶ الی ۲۰ گیگ( فیلم ها بدون افت کیفیت با نرم افزار مخصوص handbrake کاهش حجم داده شده اند لذا اصلا نگران کیفیت فیلم ها نباشید) اما شما یک ماه برای دانلود فرصت دارید!!

سوال شما:

آیا محتوای الکترو به روز می شود؟

جواب ما:

بله.البته ابتدا تمامی محصول های آموزشی وب سایت در بخش الکترو قرار گرفته است ولی در ادامه محتوای تخصصی بر حسب نیاز کاربران اضافه می شود لذا با عضویت شما حداقل به تمامی محتوای بسته های آموزشی دسترسی خواهید داشت.

سوال شما:

از کجا مطمئن شوم محتوای بخش الکترو پس از عضویت و پرداخت وجه با کیفیت و مناسب است؟

جواب ما:

کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و نمونه محتواهای رایگان این بخش را برای نمونه ببینید

سوال شما:

چگونه می توانم عضو الکترو شوم؟

جواب ما:

در کمتر از ۲ دقیقه ! روی لینک زیر کلیک کرده ابتدا فرمهای عضویت را پر نموده و پس از پرداخت حق عضویت از تمامی مطالب این بخش استفاده کنید.

چه محتوا با چه فرمتهایی در قسمت الکترو قرار می گیرد؟

۱-

دوره آموزشی کامل برق صنعتی

۲- دوره آموزشی کامل رله هوشمند لوگو در برق صنعتی

۳- دوره تخصصی کامل نقشه خوانی برق صنعتی و تابلوهای برق

۴- دوره تخصصی و کامل تابلوهای بانک خازنی

۵- مجموعه آموزشی PLC زیمنس سری ۳۰۰

۶- مجموعه آموزشی سافت استارترها

۷- دوره آموزشی درایو های الکتریکی(اینورترها)

خیلی زود ارائه می شود!

۸- دوره تابلو برق موتورخانه

خیلی زود ارائه می شود!

کتابچه تست و عیب یابی موتورهای سه فاز(نسخه شماره یک)

سوالهای شما و پاسخ های ما

ابتدا اینکه تمامی محتوای تهیه شده از پایه توسط ما تهیه می شود و هیچ کدام از فایلها به زبان انگلیسی نبوده و تماما فارسی هستند.روش تهیه فیلمها هم به دو صورت است:
فیلم برداری با دوربین همراه با توضیح مبحث مورد نظر
فیلم برداری از تجهیزات الکتریکی یا تابلوی برق و یا وایرینگ و در حین کارعملی
فیلم برداری تحت کامپیوتر

همه مطالب به صورت فیلم آموزشی نیستند.برخی موارد نیاز است محتوا به صورت یک دستور العمل یا یکسری محاسبات یا تصاویر در قالب یک فایل pdf باشد.

مطالب قسمت الکترو نیز حاصل تجربیات کاری و مطالب تئوریک و عملی است.

محتوای بخش الکترو به ۳ فرمت MP4 ، PDF و مقاله های تخصصی خواهد بود.هر فیلم آموزشی زمانی بین ۵ تا ۲۵ دقیقه دارد و سعی می شود در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین مطلب به کاربر منتقل شود.

بله.اطلاعات قسمت الکترو دقیقا همان اطلاعات بسته های آموزشی وب سایت است که به صورت دانلودی یا فیزیکی ارائه می شدند.

بله. شما با عضویت ، به تمام فایل‌های قسمت الکترو که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را دانلود کنید. با تهیه عضویت یک ماهه، دسترسی شما برای مدت ۳۰ روز فعال است و پس از آن دسترسی شما به فایل‌ها به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.

بله تمامی مطالب پس از عضویت قابل دانلود یا مطالعه هستند.

بله.البته.شما با کلیک بر روی لینک زیر به مطالب رایگان این قسمت که برای هر موضوع و هر دوره وجود دارد دسترسی خواهید داشت.لینک مطالب بخش الکترو

ابتدا اینکه شما با کلیک بر روی لینک زیر به مطالب رایگان این قسمت که برای هر موضوع و هر دوره وجود دارد دسترسی خواهید داشت.لینک مطالب بخش الکترو

لذا می توانید نمونه مطالب را قبل از عضویت در بخش الکترو ببینید.

دوم اینکه مجموعه استاد برق بیش از ۵ سال است در زمینه آموزش کار می کندو محتوای رایگان وب سایت در طی این سالها از قبیل فیلم یا مقاله های تخصصی این مورد را نشان می دهد.

شما کمتر از ۲ دقیقه می توانید عضو بخش الکترو وب سایت شوید و به تمامی محتوای این قسمت دسترسی داشته باشید.با این عضویت در کمتر از ۴۵ روز مطالعه به اطلاعاتی که حداقل ۱۸ ماه در حالت عادی زمان می برد تا به دست آورید، دسترسی خواهید داشت!!

در مورد کیفیت محتوای موجود در بخش الکترو هنوز تردید دارید؟ لطفا روی لینک زیر کلیک کرده و نمونه محتوای بخش الکترو را ببینید

در بخش الکترو مطالب ارائه شده که اکثرا به صورت فیلم آموزشی هستند از پایه توسط مجموعه استاد برق فیلم برداری و تدوین شده اند.جزوات تخصصی نیز به همین صورت بوده و از پایه تهیه شده.هیچ مطلب به زبان انگلیسی وجود ندارد.

  • >