گارانتی بازگشت وجه

در این فایل صوتی  در مورد گارانتی بازگشت وجه صحبت شده است

الف-   گارانتی بازگشت وجه چیست؟

تمامی محصولات وبسایت استاد برق اعم از بسته های آموزشی ، کلاسهای آنلاین و مشاوره های آنلاین دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد و شما اگر از محصولات و خدمات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

ب-  چرا محصولات و خدمات ما دارای گارانتی بازگشت وجه هستند؟

همیشه موقع خرید از سایت‌های بین‌المللی  لذت می‌بردم که اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت ۳۰ روز در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد. واقعیتش این است که تا کنون این مورد را تجربه کرده ایم و زمانی که این قابلیت را دیده‌ام واقعاً لذت بردم و حسابی افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در کشور ما وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتم این حس خوب را به اعضای سایت استاد برق بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

فکر می‌کنم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!


تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

۱-  محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که از محتوای محصول یا خدمات ما استفاده کردید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

۲-  محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳-  سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴-  محصول ارزشش را نداشتحتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

۵- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشد اما شما دلتان نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی ۳۰ روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا ۳۰ روز پس از استفاده (نه خرید) زیرا ممکن است شما محصولی را الان بخرید اما ۱۰ روز بعد استفاده کنید. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم.


تعهدات شما

۱-  لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

۲-  نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- نقاط ضعفمان را هدیه بدهیداگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

۴- فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، یا محتوای بسته را  بر روی هارد کامپیوترتان کپی کرده اید ، پس از درخواست بازگشت وجه  لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را مطالعه کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید،

عزیزانی که بیش از یک بار بخواهند درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی درخواستشان قابل قبول نخواهد بود.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگویم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود ۲ مورد از هر ۱۰۰ سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی ) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است!

و اما سو استفاده افراد!  واقعیت این است که تا کنون به جز چند مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و پیشرفت هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما یک ایمیل به ostadbargh.com@gmail.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید
۱. نام و نام خانوادگی
۲. شماره تراکنش خرید از وبسایت
۳. نام محصول
۴. دلیل درخواست وجه (این مورد اختیاری است )
۵. شماره کارت بانکی شما

وجه شما در کمتر از ۱ روز کاری واریز خواهد شد

 گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت آموزشی استاد برق قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

  • × در واتس آپ پاسخگوی شماهستیم!
    >